Stare elementy wyposażenia w nowej, kolorowej odsłonie

Jeśli stare elementy wyposażenia z biegiem lat przestały zachwycać, to najwyższy czas nadać im nowy blask. Odrobina chęci i odpowiednia farba pozwolą je ładnie odświeżyć i wprowadzić nieco kolorytu do aranżacji.

Wysłużona komoda zyska całkowicie nowy look, jeśli pomalujemy ją emalią Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal. W nasyconym granatowym odcieniu będzie prezentować się wyjątkowo szykownie, intrygując głębią i klasą. Z intensywnością tego koloru najlepiej poradzi sobie biel. Zastosowana na ścianie stworzy subtelną oprawę, która wyeksponuje piękną moc granatu, a jednocześnie z umiarem wyważy jego wyrazistość.


Drewniane krzesła sztaplowane w jadalni są już lekko sfatygowane? Zmiana koloru pozwoli zamaskować nieubłagany upływ czasu i sprawi, że odzyskają swój urok i styl. Zestaw w modnej, czarno-białej wersji przemalowany Jedynką Deco & Protect Drewno i Metal wprowadzi ożywczy kontrast do strefy jadalnianej i wypełni przestrzeń nienaganną elegancją.


Nie tylko meble wykonane z drewna można w prosty sposób odświeżyć z Jedynką. Stosując tę samą emalię odnowimy też metalowe elementy wyposażenia i dopasowujemy je do reszty wystroju. Tym sposobem przemalowane na granatowo krzesło zyska kolorystyczne towarzystwo w postaci grzejnika. W nowym wydaniu będzie on wyjątkowo gustowną ozdobą pomieszczenia.

1 komentarz

  1. Przywracanie życia starym elementom wyposażenia to nie tylko ekologiczne, ale także kreatywne podejście. Efekty mogą być niesamowite!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.