Prysznic w najprostszej wersji

Coraz popularniejsze stają się proste prysznice walk-in. Nie potrzeba w nich oddzielnego brodzika, co oznacza oszczędność, tak miejsca w niedużej zwykle łazience, jak i pieniędzy. Nabywamy jedynie panel prysznicowy, montujemy go do ściany i prysznic walk-in gotowy. Pamiętać tylko trzeba o odpowiednio ukształtowanej podłodze (o czym trzeba pomyśleć już na etapie kładzenia kafelek).

Jeśli o tym zapomnimy, woda będzie rozlewać się po całej łazience, a tego byśmy nie chcieli. Warto dodać też szybkę zabezpieczającą przed rozchlapywaniem wody. Niektóre prysznice walk-in posiadają zamiast niej gustowną zasłonę. Panel prysznicowy możemy wybrać dowolnie, do prysznica walk-in pasuje praktycznie każdy. Podobnie kafelki. Musimy tylko pamiętać by kłaść kafelki pod odpowiednim kątem. Prysznice walk-in mają wiele zalet.

Oprócz opisanej wyżej prostoty, jest to łatwość wchodzenia do „kabiny” (której de facto nie ma – na tym polega idea prysznica walk-in) i niski koszt budowy, a także niewielkie zajęcie przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.