Meble na wymiar od Bs Brothers

Budując dom, chcemy, by wszystko było idealnie dopasowane do naszych potrzeb, praktyczne oraz by spełniało poczucie estetyki, nie zapominając o tym, by służyło nam to przez lata. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi BS Brothers.

Firma zajmująca się meblami na wymiar, która posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku oraz w Europie. Dzięki długiemu stażu, rodzinny biznes nabył wiele zaufanych oraz zadowolonych klientów. Firma projektuje meble na wymiar do kuchni, łazienki, salonu, a także do sypialni.

Zlecenia, są nie tylko wykonywane na podstawie projektu klienta, również firma projektuje i realizuje własne autorskie koncepcje. BS Brothers współpracuje z profesjonalnymi producentami elementów, a to się przekłada na bogate i rożnorodne wzornictwo, materiały najwyższej jakości oraz dopasowanie do panujących trendów. Meble na wymiar bez wątpliwości są rozwiązaniem wyjątkowym i wygodnym, ponieważ wiemy, że są niepowtarzalne i skrojone pod własne indywidualne potrzeby.

Rodzinny biznes może się pochwalić dużą ilością zamówień na meble z drewna, głównie wykonywane są kuchenne. Wyżej wymienione z chęcią są łączone z elementami z kamienia naturalnego, metalem, a nawet z żywicą epoksydową. Warto też wspomnieć o tym, że firma jest w stanie wykonać stoły z litego drewna, które są obecnie „must have” w każdym domu. Mając tak szeroką wiedzę oraz kompetencje nie boi się wykonywać zleceń dla obiektów handlowych i biurowych. Z łatwością wykona cieszące oko oraz funkcjonalne meble biurowe, punkty apteczne, wyspy handlowe, meble hotelowe i wiele, wiele innych.

Podsumowując, Firma BS Brothers jest w stanie dobrze zagospodarować przestrzeń, zwłaszcza tą małą w mieszkaniach lub w domach, przy czym mając na uwadze to, by miejsce nie marnowało się w dużych pomieszczeniach.
Na stronie https://bsbrothers.pl/ dostępne są do obejrzenia zrealizowane projekty, a poprzez email: info@bsbrothers.pl oraz dostępny numer telefonu: +48 790 286 491 lub +48 788 125 832 można uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.