REGULAMIN

 

Zapraszamy do sklepu znajdujacego sie w Bielsku-Białej przy ul. Młyńskiej 20.

tel. 33 812 45 80.

Korzystanie ze strony internetowej www.silesiadecor.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.W przypadku braku Państwa zgody prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Polityka prywatności

Polityka Prywatności i Ochrona danych osobowych.

 
1. Administratorem danych jest Firma, Arete Studio ul. Młyńska 20 43-300 Bielsko-Biała.

2. Administrator uprawniony jest do ujawnienia danych osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.

3 Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego  jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.

4. Administrator zobowiązuje się do bezpiecznego przechowywania danych.

5.Dane osobowe wykorzystywane będą przez Administratora do zawarcia, rozwiązania umowy sprzedaży z Klientem oraz zapewnienia, jak najwyższej jakości świadczonych usług. W tym celu Administrator przetwarza następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres, dane Przedsiębiorcy, NIP.

6. Klient ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym momencie, jak również natychmiastowego ich usunięcia po zgłoszeniu Administratorowi, który zgodnie z  życzeniem Klienta modyfikuje  lub usuwa dane klienta.

7. Administrator zobowiązuje się do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych, w szczególności przez zabezpieczenie danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.

8. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązujacym prawem.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.