O mnie

 

W tym trudnym, dla Nas wszystkich czasie, proponujemy Państwu darmową dostawę tapet na terenie Bielska-Białej do odwołania, jeśli więc nie możecie z różnych względów odwiedzić nas osobiście to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną tutaj i stroną na facebooku www.facebook.com/tapetybielskobiala, gdzie najszybciej wrzucamy nowości, kontakt  przez tel 338124580 , email info@silesiadecor.pl lub messenger. 

Sklep na ul. Młyńskiej 20 ma największy wybór tapet w Bielsku Białej  i okolicy. Dzięki współpracy z Polami, największego importera i dystrybutora  tapet w Polsce, klienci mają również dostęp do niezliczonej  ilości kolekcji tapet na zamówienie wiodących niemieckich producentów takich jak: Rasch, Erismann, czy też francuskiej Ugepy. Sprzedażą tapet zajmuję się od ponad 10 lat.  W 2018r. postawiłam na własny rozwój tworząc Arete Studio. W ciągu dekady trendy w  aranżacji i dekoracji wnętrz zmieniły się diametralnie.  Moda i światowe nurty  wciąż  stwarzają nowe możliwości zmiany najbliższego nam otoczenia. Aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku wciąż pogłębiam  swoją wiedzę  uczestnicząc  w warsztatach  aranżacji wnętrz i kursie dekoratora wnętrz. Moja praca jest moją pasją ...

Zapraszam

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.